fbpx

В Івано-Франківськ приїхали 180 фігуристів для участі у міжнародних змаганнях

Спорт 16:07, 25.03, 2016

Вперше в Івано-Франківську проходять міжнародні відкриті змагання з фігурного катання. Підкорюватимуть льодову арену 180 учасників з 11 областей України та з Молдови.

У турнірі беруть участь спортсмени різного віку. Наймолодшій фігуристці лише 3 роки, а найстаршій – 46, повідомляють Новини на "Вежі".

Серед учасників міжнародних змагань – жодного фігуриста з Прикарпаття. Це пов’язано з тим, що фігурне катання в області не розвинене. Зокрема, катастрофічно не вистачає тренерів, констатують спортивні функціонери.

У Молдові теж фігурне катання залишається поза розвитком, розповідають тамтешні фігуристи. Призерку міжнародних змагань 15-річну Еліну це не зупиняє. Як і кількість професійних травм. Адже її мрія – представляти рідну країну на Олімпійських іграх.

5-хвилинна розминка  і конкурсанти готові до виступів на льоду. З власними номерами. Глядачі юних фігуристів вітають не лише оплесками. На лід "летять" іграшки та солодощі. Як нагорода за майстерні елементи. У кожного учасника є свої улюблені.

На Прикарпатті спортивна база для фігуристів відповідає всім міжнародним стандартам, запевняють в обласному Управлінні молоді і спорту. Кажуть, якби знайшлися професійні тренери олімпійського виду спорту, відкрили б в регіоні секцію фігурного катання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: