fbpx

В Івано-Франківській дитячій художній школі представили кращі роботи за останні 56 років

Суспільство 16:31, 07.12, 2015

В Івано-Франківську у залі дитячої художньої школи відкрили виставку навчальних натюрмортів з рисунку і живопису з фонду школи, починаючи з 1962 року.

Директор державної дитячої художньої школи Михайло Щербяк розповів, що до експозиції з фонду художньої школи відібрали близько 40 робіт, виконаних протягом 56 років діяльності школи.

"Перш за все, це є великий методичний матеріал для наших викладачів. Це дає змогу порівняти, як виконувалися роботи протягом 56 років, і зробити певний аналіз, щоб визначити, на якому рівні знаходиться наша школа. Друге – це велика наука для наших учнів, щоб вони теж могли порівняти, як виконують роботи тепер і як їх виконували 10, 40, 50 років тому. Я вважаю, що це перша "іскорка", адже ми плануємо робити ще виставки", – зазначив Михайло Щербяк.

Заступник директора з виховної роботи та викладач школи Лілія Присяжнюк розповіла, що у виставці представлені роботи як відомих нині художників, так і непідписані. Деякі картини були підписані лише ініціалами або іменами вчителів. Подекуди вдалось визначити їх авторів.

"Роботи цінні не тільки своїм високим рівнем, а й відомим ім’ям авторів",  розповіла Лілія Присяжнюк.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: