fbpx

"В Івано-Франківській облраді не може бути внутрішньої опозиції", – Ольга Галабала

Політика 12:30, 08.12, 2015

Заступник голови Івано-Франківської облради та керівник фракції "ВОЛЯ" Ольга Галабала заявила, що демократичні сили, які ввійшли до ради і були ядром Революції Гідності, мають працювати без внутрішньої опозиції.

"У нас тут нема великої політики. Не може бути внутрішньої опозиції і ділення посад, коли область у такому жалюгідному стані,  каже Галабала. – Ця обласна рада є особливою в кількох аспектах. Перше, вона сформована після Революції Гідності. Ми не маємо права, коли люди хочуть реальних змін, думати про щось інше, ніж про те, як розвивати область. Друге, обласна рада сформована з усіх політичних сил, які або були ядром Революції Гідності, або були сформовані після подій на Майдані". 

Політик додала, що кожен має право на висловлення своєї позиції, і назвала кроком вперед відхід від квотного принципу формування керівного складу обласної ради.

"Ми будемо робити все для того, аби в обласній раді була єдність  не декларативна, а реальна. Я вважаю, що абсолютно всі політичні сили мають сформувати постійні комісії з пропорційним представництвом. Ми маємо оцінювати людей не за їхньою партійністю, а за фаховістю",  наголосила вона.

Заступник голови Івано-Франківської облради впевнена, що зміни в державі можуть відбутися тільки знизу – з рівня міста, району, області. Вона наголосила, що, маючи певні повноваження, крок за кроком будуть виконувати Програму розвитку Прикарпаття, яку задекларували перед виборами. 

"З  самого початку, коли партія "ВОЛЯ" йшла в обласну раду, у нас була чітка позиція – ми не претендували на посади. Нам важливо мати можливість для початку впроваджувати зміни,  продовжує Ольга Галабала. – Виборчу кампанію провели, ходячи від хати до хати, дивлячись в очі людям. Ми розуміємо це величезне очікування людей, що поки там у Верховній Раді триває безлад, поки в Кабміні безлад, то хоча б в області можна змінити щось на краще". 

Політик назвала першочергові кроки, які "ВОЛЯ" робитиме у Облраді.

"Продовжимо боротьбу за якість газу. Наше завдання  дати можливість прикарпатцям перезимувати з надвисокими і несправедливими тарифами. Також залучимо інвестиції, на жаль, жоден інвестор не хоче йти в область, тому що тут сидить якась людина і хоче 30% відкату. – Дуже важливе питання  формування бюджету області на наступний рік. Нам треба переглянути всі програми. Ми знаємо, що екологічної програми досі немає. Є проблеми з питною водою у різних районах. Є питання з фінансування програм, які стосуються медичного забезпечення, онкохворих". 

Нагадаємо, першим заступником голови облради став Василь Гладій, очільник фракції "Батьківщина", заступником депутати обрали голову фракції "ВОЛЯ" Ольгу Галабалу, головою постійної комісії з питань фінансів, бюджету та інвестицій став Микола Палійчук від "УКРОПу". За пропозицією Олександра Сича кандидатів на ці посади визначили "пакетним голосуванням". Запропоновані кандидатури підтримали 51 депутат, 8  проти, недійсних бюлетенів  2. 

Ольгу Галабалу на посаду заступника висунув голова облради "свободівець" Олександр Сич. Представник партії "ВОЛЯ" стала єдиним кандидатом на цю посаду. 

У таємному голосуванні не брали участі депутати фракції БПП "Солідарність", які не з'явилися в сесійній залі після перерви.

В Івано-Франківську обласну раду ввійшли шість політичних сил, кожна з яких утворила фракцію: "Солідарність"  23 депутати, "Батьківщина" – 18, "Свобода" – 16, "УКРОП" – 12 обранців, "Самопоміч" – 8 депутатів, фракцію "ВОЛІ" з 7 депутатів очолила Ольга Галабала.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: