fbpx

Івано-Франківська облрада таки планує створити окрему депутатську комісію з питань учасників АТО

Суспільство 20:41, 12.01, 2016

Члени постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики підтримали пропозицію депутата облради, волівця Андрія Марійчина щодо створення окремої депутатської комісії, яка займатиметься вирішенням проблем прикарпатських учасників АТО.

Під час засідання депутатської комісії Андрій Марійчин наголосив, що мав один неприємний інцидент і не знав, до кого звернутися.

"Проблеми бійців АТО на Івано-Франківщині стоять дуже гостро. Нещодавно одного з бійців відмовилися приймати в обласний психонервологічний диспансер. Я, як депутат облради, просив лікарів прийняти хлопця, проте вони навідріз відмовилися. Через це хлопець ночував у кайданках у відділках поліції. Треба створити одну комісію, яка займатиметься вирішенням проблем бійців АТО", – подав пропозицію член комісії Марійчин.

За його словами, така комісія сприятиме вирішенню різних проблем захисників. Створення окремої комісії є необхідним для того, "щоб бійці знали, куди звертатись і знали, з кого спитати".

Пропозицію депутата від "ВОЛІ" підтримали й інші члени комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Тепер на сесії обласної ради комісія рекомендуватиме депутатам проголосувати за відповідне рішення.

Нагадаємо, що під час засідання другої сесії Івано-Франківської облради виникла суперечка, яка стосувалася розгляду питання про обласну програму підтримки бійців АТО, їхніх сімей та сімей загиблих учасників Революції Гідності. 

На прохання волонтерів та учасників АТО заступник голови облради, очільник фракції "ВОЛЯ" Ольга ГАЛАБАЛА ще 25 грудня минулого року запропонувала створити в обласній раді окрему комісію щодо питань учасників АТО та волонтерів, а також включити до програми компенсацію бійцям витрат на проїзд до місць лікування і для участі у заходах в інших областях. Проте таку пропозицію депутати облради тоді не підтримали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: