fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • В Івано-Франківській ОДА оголосили конкурс на три вакансії – серед них і посада керівника департаменту охорони здоров’я

В Івано-Франківській ОДА оголосили конкурс на три вакансії – серед них і посада керівника департаменту охорони здоров’я

Суспільство 10:05, 28.01, 2018

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук підписав три розпорядження про оголошення конкурсів на вакантні посади директора департаменту охорони здоров'я, заступника директора Державного архіву Івано-Франківської області та заступника директора юридичного департаменту.

На всі три посади конкурси проводяться на безстрокове призначення.

Документи на конкурс для кандидатів на посаду директора департаменту охорони здоров’я приймаються до 16:00 години 14 лютого 2018 року. Конкурс відбудеться 20 лютого 2018 року о 10:00 годині.

Посадовий оклад директора департаменту охорони здоров’я становитиме 8000 грн. Також законодавством України передбачені надбавки, доплати та премії.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта медичного спрямування та досвід роботи не менше двох років на посадах державної служби категорій "Б" чи "В", або в органах місцевого самоврядування, або на керівних посадах підприємств, установ та організацій в закладах охорони здоров'я області незалежно від форми власності.

Про інші вимоги до кандидатів та документи, які необхідно подати на конкурс, читайте детальніше у розпорядженні за посиланням>>>.

Документи на зайняття вакантної посади заступника директора Державного архіву Івано-Франківської області, який також буде начальником відділу використання інформації документів, приймаються до 16:00 години 14 лютого 2018 року.

Посадовий оклад  5850 грн (плюс надбавки, доплати та премії).

Конкурс відбудеться 20 лютого 2018 року о 13:00 годині за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 321.

Детальніше про умови конкурсу за посиланням>>>.

На таку ж саму зарплату оголосили конкурс на зайняття вакантної посади заступника директора департаменту (начальника управління земельно-правових відносин) юридичного департаменту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Документи приймаються до 16:00 години 12 лютого 2018 року. Конкурс відбудеться 14 лютого 2018 року о 10:00 годині за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 321 Детальніше тут>>>.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: