fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • В Івано-Франківську почали слухати справу офіцера 5-го батальйону Володимира Процького, звинуваченого у невиконанні наказу і збройному опорі

В Івано-Франківську почали слухати справу офіцера 5-го батальйону Володимира Процького, звинуваченого у невиконанні наказу і збройному опорі

Суспільство 15:20, 14.02, 2016

Порушене кримінальне провадження проти командира однієї з рот 5-го батальйону територіальної оборони "Прикарпаття". Старшого лейтенанта Володимира Процького звинувачують у невиконанні наказу та збройному опорі в складі групи осіб. Справу почав слухати суд.

Попереднє слухання у цьому кримінальному провадженні відбулося недавно в Івано-Франківському міському суді. Щоправда, тривало воно недовго. Головуюча на процесі суддя Іннеса Болюк звернула увагу, що в обвинувальному висновку Володимирові Процькому зазначені такі обставини та звинувачення, за якими щодо нього розслідування не проводили.

По суті, це була копія обвинувачення полковника Комара. Як пише газета Галичина, суддя, м’яко кажучи, дуже іронічно прокоментувала пояснення прокурора, який сказав, що, мовляв, сталася технічна помилка. І відправила матеріали провадження органові, котрий проводив розслідування, для приведення до ладу. 

За неофіційною інформацією, до обвинувачення Процького призвела його сутичка з головним військовим прокурором України Анатолієм Матіосом під Знам’янкою, коли нашу частину оточили підрозділи спеціального призначення і ледь не сталося трагедії.

Серед командирів рот 5-го батальйону тільки Володимира Процького тягнуть до криміналу. Відомо, що обвинувачення збирається викликати зі своєї сторони близько півтори сотні свідків. До речі, це та сама бригада прокурорів, що задіяна і в судовому процесі над командиром  5-го батальйону Комаром.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: