fbpx

В Івано-Франківську 14 учнів не приступили до навчання

Суспільство 09:52, 03.11, 2015

Станом на 10 вересня в Івано-Франківську 32 дітей не приступили до навчання з різних причин, в тому числі через самовільне залишення закладу та невиконання батьками своїх обов'язків.

Про це повідомила на апаратній нараді у міського голови заступник начальника служби у справах дітей міськвиконкому Ірина Дутчак.

Серед них 15 проходили санаторно-курортне лікування, 8 хворіли, двоє – не повернулися з-за кордону, один дев’ятикласник, який здобув базову середню освіту, не подав документи на здобуття повної загальної середньої освіти.

На сьогодні 18 дітей повернулося до навчання.

"Одна дитина має проблеми зі здоров’ям, направлена у центр практичної психології та соціальної роботи управління освіти для з’ясування причин небажання відвідувати навчальний заклад; четверо дітей виїхали за кордон до батьків і не забрали документи зі шкіл; п’ять продовжують санаторно-курортне оздоровлення; одна дитина з сім’ї переселенців вибула з Івано-Франківська і не повідомили про місце перебування. Одна дитина, яку ми вперто старалися залучити до навчання, досягла повноліття і не має бажання продовжити здобуття освіти; одна дитина відрахована у зв’язку з перебуванням у розшуку, а одна відрахована з ПТУ у зв’язку з хворобою – відкритою формою туберкульозу",  проінформувала  Дутчак.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: