fbpx

В Івано-Франківську активісти проектували велодоріжку на Галицькій

Суспільство 10:22, 28.01, 2015

У Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку відбулася робоча нарада з питань проектування велодоріжки на вул. Галицькій, будівництво якої заплановане уже в цьому році.

Участь у нараді взяли велоактивісти спільноти "Вело-Франківськ", які поділилися своїми робочими кресленнями та ескізними проектами. Також велоактивісти навели приклади щодо влаштування велоінфраструктури в інших містах, зокрема наголосили на негативному досвіді деяких українських міст, коли поруч із новою велодоріжкою залишали тротуар у жахливому стані. Тому, на думку велосипедистів, при прокладанні велодоріжки потрібно також врахувати інтереси пішоходів та разом з облаштуванням велодоріжки провести відновлення тротуарів. 

Присутні на нараді представники Департаменту комунального господарства та управління капітального будівництва оцінили якість та фаховість представлених активістами "Вело-Франківська" матеріалів та пообіцяли взяти їх за основу при розробці проектно-кошторисної документації.

До слова, це вже не перший випадок залучення велоактивістів цієї організації до розбудови велоінфраструктури в місті. Раніше учасники спільноти "Вело-Франківськ" працювали над внесенням змін до проектно-кошторисної документації Набережної імені Василя Стефаника, початок будівництва якої очікується вже цієї весни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: