fbpx

В Івано-Франківську анкетуватимуть мешканців стосовно роботи поліклінік

Суспільство 11:31, 25.05, 2016

Вчора в Івано-Франківську розпочалась конференція на тему "Охорона здоров'я: аналіз реєстру показників".

Вона відбувається у рамках проекту "Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", фінансованому Міністерством закордонних справ Норвегії. Програма націлена на аналіз соціальних сфер і реалізується у 9 містах України, серед яких й Івано-Франківськ. Тут методом анкетування визначать недоліки медичної галузі. Для цього вивчать громадську думку щодо чотирьох поліклінік міста.

"Ми намагаємось робити кроки вперед у галузі медицини. Закуповуємо обладнання, ремонтуємо приміщення, впроваджуємо енергоефективні програми, встановлюємо касові апарати для доброчинних внесків. Треба розуміти, що не все залежить від влади, тому необхідно об’єктивно вивчити думку людей, аби вдосконалити роботу лікувальних закладів. Гадаю, що завдяки цьому проекту зможемо розробити системний підхід для покращення медичної сфери, надання якісних послуг населенню", – виступив на відкритті конференції міський голова Руслан Марцінків.

Як зазначила Олена Томнюк, директор Центру розвитку і впровадження проектів Асоціації міст України, Івано-Франківськ – відкритий для різних програм, це місто, у якому готові до змін та вдосконалень. Приміром, в обласному центрі Прикарпаття одному з перших впровадили електронні медичні картки. Тому, як показує практика, з Івано-Франківськом просто і продуктивно співпрацювати.

Читати також: На центральному ринку у Франківську відтепер працює медпункт

Проект реалізовуватимуть протягом року. У підсумку іноземні та вітчизняні експерти вивчать і систематизують думку респондентів. На базі чого презентують комплекс рекомендацій для удосконалення медичної галузі міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: