fbpx

В Івано-Франківську без опалення залишається 13 будинків

Суспільство 10:15, 30.10, 2014

На виконання рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 22.10.2014 року № 532 "Про початок опалювального сезону в м. Івано-Франківську" опалювальний сезон в місті розпочали 24 жовтня. Як повідомляв КУРС, в місті є будинки, стояки та квартири, які й досі залишаються без опалення.

На цей час в роботу запущено всі 36 котелень (ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" – 35, ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" – 1), повідомляє КУРС із посиланням на МВК.

Обслуговування внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення виконують ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" (538 будинків), ПП "Бортняк ІФ" (67 будинків), ЖЕО-9 (42 будинки) та ТОВ "Пасічна-ІФ" (24 будинки).

За інформацією КП "Єдиний розрахунковий центр", у зв’язку із поривами внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення без теплоносія перебувають 13 будинків, а саме:

– Бандери, 10 – завершується капітальний ремонт мережі ЦО, виконавець ТОВ "Комсервіс";

– Нова, 19 – роботи не могли бути виконані в літній період, оскільки власники відмовились від виконання ремонту. Наразі виконуються на підставі рішення комісії з надзвичайних ситуацій. На першому поверсі розміщений дитячий садочок. Виконавець ТОВ "Майстергалбуд";

– Привокзальна, 9 – завершується капітальний ремонт мережі ЦО, виконавець ТОВ "Сервіс-Сіті ІФ";

– Грушевського, 22 – кв. 24 при від’єднанні від ЦО пошкодила стояк. Затопила кв. 21. В квартиру не допускає. Роботи проводить самостійно;

– Тролейбусна, 8 – порвало горищну розводку. Згідно з поясненнями ТКЕ, з яким укладено договір на обслуговування теплових мереж цього будинку, проведення робіт неможливе через відсутність вільних бригад. Заміну буде проводити ТОВ "Пасічна -ІФ";

– Целевича, 5-а – викрадено ділянку трубопроводу ЦО. Роботи проводить ТОВ "Пасічна ІФ";

– Незалежності, 36 – мережі в поганому технічному стані, але гідравлічне випробування холодною водою будинок пройшов.

Бандери, 14 – є технічні особливості мережі ЦО. Запускається при виході зовнішньої мережі на робочий режим;

По підрядних організаціях КП "Єдиний розрахунковий центр": ТОВ "Пасічна ІФ" працювали в суботу 3 бригади, в неділю – 1 бригада; ЖЕО-9 – працювали в суботу 2 бригади; ТОВ "Бортняк ІФ" працювали в суботу 2 бригади; ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" – цілодобово.

Станом на 27 жовтня 2014 року до всіх будинків, які перебувають на балансі КП "Дирекція замовника", подано теплоносій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: