fbpx

В Івано-Франківську британські волонтери подарували реанімобіль для передачі на Схід

Суспільство 15:09, 05.05, 2015

Сьогодні волонтерська група під керівництвом Джона Шеклтона з Великобританії передала реанімобіль марки Volkswagen благодійній організації "Благодійний фонд "Оберіг" спільно з волонтерською організацією "Свій за свого" для потреб військових в зоні бойових дій на Сході України.

Реанімобіль укомплектований відповідним обладнанням для невідкладної допомоги і буде використовуватись для перевезення поранених в зоні бойових дій.

На британських волонтерів іванофранківці вийшли через посередництво Карітасу. Джон Шеклтон ще з 90-х років минулого століття працює на підсобних роботах і за зароблені гроші купує необхідні у найгарячіших точках планети речі, обладнання. Він допомагав людям у 42 країнах.

Реанімобіль обійшовся волонтерам в 10 тисяч євро. Окрім цього, вона укомплектована як медичним обладнанням, так і іграшками для дітей на Сході та іншими необхідними речима.

Як зазначила франківська волонтерка Лідія Анушкевичус, за подібною схемою працюють і наші благодійники, щоправда, допомагають, в першу чергу, українській армії.

"Наша волонтерська група має лише рік і також проводить таку роботу, що ми не ходимо, не просимо кошти, а самі заробляємо, купляємо і допомагаємо", – розповіла Лідія Анушкевичус.

Через благодійний фонд "Оберіг" цей реанімобіль відправиться на Схід України, де зараз йде війна. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: