fbpx

В Івано-Франківську створять два центри для зупинки туристичних автобусів

Суспільство 14:53, 02.09, 2014

У рамках проекту “Івано-Франківська область – край для туризму”, який протягом 2,5 років виконуватиме Івано-Франківська обласна держадміністрація за фінансової підтримки Європейського Союзу, в Івано-Франківську створять два центри для зупинки туристичних автобусів.

Вартість проекту – 750 тисяч євро. На саме будівництво піде значна частина коштів, адже це інфраструктурна складова, повідомляє ОДТРК "Карпати".

Директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури обласної держадміністрації Наталія Гасюк каже, поки що оголосили конкурс на підбір кращої назви для зупинок туристичних автобусів.

"Окремо передбачається блок будівництва. В рамках проекту будуть збудовані два великих "Welcome centers". Ми оголошуємо конкурс на кращий відповідний переклад українською мовою. Це будуть місця для відстою й зупинок туристичних автобусів, куди може приїхати група, де будуть санвузли, пункт туристичної інформації, кімната для відпочинку водія з тим, що коло туристичного екскурсійного об'єкту завзвичай нема таких місць. На сьогодні ми передбачаємо два таких об'єкти", – розповідає Наталя Гасюк.

Для визначення місця розташування таких зупинок залучать аналітиків. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: