fbpx

В Івано-Франківську через місяць відкриють станціонар хоспісу

Наша історія 11:26, 20.05, 2015

Прикарпатські медики представляли Україну на Міжнародному конгресі паліативноі допомоги в Копенгагені. Там вони зібрали частину коштів на облаштування стаціонару хоспісу в Івано-Франківську.

Минулої неділі на 14-у міжнародному Конгресі європейської асоціації паліативноі допомоги в Копенгагені (Данія) делегація франківських медиків, яка представляла Україну, влаштувала благодійний концерт.

На концерті зібрали кошти на виїзне хоспісне відділення, повідомила учасник делегації, обласний спеціаліст з паліативноі і хоспісної допомоги Людмила Андріішин. Ці кошти – 49 тисяч гривень  витратять на облаштування денного стаціонару.

За словами директора департаменту охорони здоров'я ОДА Романа Мельника, для організації денного стаціонару хоспісу в Івано-Франківську міська влада виділила на вул. Новій приміщення площею понад 100 кв м у пільгову оренду на 25 років. Тут надаватимуть допомогу людям на останньому етапі життя, а також вчитимуть доглядати за такими пацієнтами

Стаціонар планують відкрити вже через місяць.

Виїзна бригада обласного хоспісу, нагадав Мельник, працює з 2013 року, охоплюючи всі райони області. Франківщина є лідером в Україні за впровадженням паліативної і хоспісної допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: