fbpx

В Івано-Франківську через загрозу Ебола всіх іноземних студентів візьмуть на лікарський облік

Суспільство 10:29, 05.09, 2014

Через загрозу поширення вірусу Ебола в Україні в Івано-Франківську всі студенти-іноземці стануть на облік в студентських лікарнях, і впродовж 21 дня за станом їхнього здоров'я спостерігатимуть лікарі.

У разі виявлення вірусу хворого госпіталізують до інфекційної лікарні, повідомляє press-centr.com з посиланням на Держсанепідемслужби в Івано-Франківській області.

Івано-франківські університети багато років приймають на навчання студентів з інших країн. А в зв’язку з поширенням лихоманки Ебола в Африці Міністерство охорони здоров’я зобов’язало взяти студентів з чотирьох країн під особливий контроль. 

За даними управління Держсанепідемслужби в Івано-Франківській області, в Україні вірусу Ебола поки немає, але на пунктах пропуску на кордоні посилено санепіднагляд.

Перед в’їздом на територію України людей із епідеміологічних регіонів оглядають лікарі, якщо виявлять ознаки зараження – відправляють назад. Два таких випадки на кордоні вже були.

Вірус Ебола швидкими темпами розповсюджується у Ліберії, Нігерії, Сьєрра-Леоне та Конго. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, там зафіксовано понад 3 тисячі випадків інфікування, половина з них – летальні. Зараження відбувається через кров, піт чи інші рідини хворої людини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: