fbpx

В Івано-Франківську ділились досвідом роботи у сфері спорту

Спорт 13:11, 02.10, 2015

У четвер, 1 жовтня, в Івано-Франківську завершився дводенний семінар "Роль та можливості осередків фізкультурно-спортивного руху в органах місцевого самоврядування. Досвід роботи Івано-Франківської міської ради".

Протягом двох днів 25 учасників з 17 міст України мали нагоду ознайомитись з роботою комітету фізичної культури і спорту міста Івано-Франківська, а також обмінятись досвідом роботи у галузі спорту в різних містах країни.

Захід організували Асоціація міст України спільно з комітетом фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з метою поширення досвіду роботи Івано-Франківської міської ради в галузі спорту.

Івано-Франківськ гостинно зустрів гостей з різних міст України, зокрема Києва, Львова, Житомира, Луцька, Вінниці, Запоріжжя, Миколаєва, Кіровограда, Рівного, Хмельницького, Черкас, Чернівців, Чернігова, Калуша, Бурштина та Яремчі.

З вступним словом виступив заступник міського голови Михайло Верес, а виступ вихованців Івано-Франківської музичної школи №1 та вокально-інструментального ансамблю тріо бандуристів "Намисто" підкреслив гостинність нашого міста.

Зазначимо, що Івано-Франківськ не випадково був обраний місцем проведення такого семінару. Адже в нашому місті розвивається понад 50 видів спорту, функціонує 13 спортивних шкіл, в яких навчається близько 5400 учнів. Понад 160 медалей різного ґатунку здобувають спортсмени міста чемпіонатах України, Європи та світу, а також на різних міжнародних змаганнях.

В перший день семінару учасники мали нагоду ознайомитись з презентацією досвіду роботи комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, маркетингу надання оздоровчих послуг в Івано-Франківську, досвіду реалізації дитячих турнірів з тенісу, промоційного потенціалу молодіжного та спортивного середовища міста, сучасного спортивного покриття та його характеристик. Доповідали для всіх гостей Віталій Матешко – голова комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Олександр Фотуйма – кандидат психологічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Ірина Рабарська – начальник відділу промоції міста, залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги виконавчого комітету міської ради, Любомир Цюцяк  фахівець галузі спортивного обладнання.

"Цей семінар є справді новим поштовхом до дій. Інновації, які ми побачимо тут, обов’язково втілимо у своєму місті. Думаємо, що учасники з інших міст також скористаються досвідом Івано-Франківська. Наприклад, мені дуже сподобалася ідея організації уроків плавання. Ми також хочемо втілити це у Кіровограді", – розповіла начальник відділу сім’ї та молоді виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Людмила Дорохіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: