fbpx

В Івано-Франківську діти-інваліди торгують власноруч виготовленою символікою та прикрасами

Суспільство 13:38, 06.07, 2015

Курує процес благодійна організація "Світла надія", що вже два роки функціонує в Богородчанському районі.

"Ми вчимо дітей працювати, щоб вони розуміли, що гроші потрібно заробляти, а не просити", – пояснює представниця "Світлої надії".

В приміщенні громадської організації функціонує тренажерний зал для дітей-інвалідів, проводяться уроки малювання і майстер-класи хенд-мейду. На майстер-класах діти виготовляють різну патріотичну символіку, брошки, коралі та іншу біжутерію ручної роботи, а виручені кошти йдуть на потреби дітей: на поїздки, на памперси, на харчування, а наразі гроші збирають на канцтовари, передає Фіртка.

На "балансі" організації перебуває 103 дітей і 12 дітей-сиріт, з них тридцятеро на інвалідних візочках. У вівторок та четвер приїжджають "найважчі" діти – зі слуховими апаратами, з ДЦП, а в середу відбувається найбільший наплив дітей.

Благодійній організації допомагають волонтери та Івано-Франківвського "Карітасу".

Інколи активісти "Світлої надії" звертаються за допомогою до народного депутата України Юрія Дерев’янка. Зі слів жінки, депутат завжди відгукується на їх прохання, останнього разу купив диван для тренажерного залу.

Меценатами також виступають німецькі благодійники, вони закупили три необхідні тренажери, а решту вісім, що цікаво, було придбано саме за виручені гроші від продажу виробів дитячого рукоділля.

"Ми вже забули, коли звертались до когось за допомогою, з усім справляємся самі. Правда, хотілось би, щоб батьки діток-інвалідів також чимось допомагали, бо вони вважають, що це наша робота, деякі часто бувають незадоволені, але ми не зважаєм. Для нас головне – діти і їхній розвиток",  зазначила організаторка.

Організатори просять суспільство не залишатись осторонь і пам’ятати, що, окрім військових, є ще й такі не захищені ніким діти з обмеженими можливостями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: