fbpx

В Івано-Франківську для підтримки малого бізнесу і місцевого виробника створять інтернет-магазин

Суспільство 17:57, 26.05, 2015

В Івано-Франківську шукають і впроваджують нові напрямки підтримки і стимулювання малого бізнесу. Як результат – за перші чотири місяці в бюджет міста власне від малого бізнесу надійшло 20 мільйонів гривень.

Для підтримки підприємців, приміром, використовується бізнес-інкубатор, де створено 10 робочих місць. Окрім того, міська влада проплачує 5 магазинів, щоб підприємці могли реалізовувати свою продукцію, інформує ОДТРК "Карпати".

Заступник міського голови Івано-Франківська Богдан Білик розповів, що незабаром запрацює інтернет-магазин для підтримки місцевих виробників.

"В липні місяці ми будемо презентувати сайт-магазин для підприємництва міста Івано-Франківська. На цьому сайті відвідучачі зможуть побачити, які види продукції випускаються в місті Івано-Франківську нашими підприємствами, малим і середнім бізнесом, а також його вартість. Буде інформація про те, які зміни є в структурі, випуску, асортименті продукції. Це буде черговий крок до електронного врядування. Це буде стимул для малого бізнесу", – розповів Білик.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: