fbpx

В Івано-Франківську для СТЕКу виділили ліміти на газ

Суспільство 16:22, 02.02, 2017

Сьогодні, 2 лютого, в Івано-Франківську відбулася робоча нарада щодо виділення лімітів на газ для теплопостачальних організацій області.

Зокрема, йшлося про виділення лімітів на газ ТОВ "Станіславська теплоенергетична кампанія", яка забезпечує третину міста теплом, передає ZIK.

Під час наради присутні обговорили питання дотримання лімітної дисципліни газоспоживання, стан розрахунків підприємств теплоенергетики за використаний природний газ та послуги з його розподілу.

Під час наради було озвучено, що у зв’язку з проведенням основних поточних зобов’язань, зокрема оплати за спожитий газ у січні цього року, ТОВ "Станіславська теплоенергетична кампанія" буде забезпечена лімітами природного газу на наступний місяць від НАК "Нафтогаз Україна".

Як повідомляла IA ZIK, минулого місяця існувала реальна загроза того, що "Станіславська теплоенергетична кампанія" не отримає у лютому лімітів на газ. Це могло статися через відсутність 100-відсоткової оплати за спожитий газ.

Нагадаємо, споживачами "Станіславської теплоенергетичної компанії" є 80 соціально важливих об’єктів та бюджетних організацій. Це 10 шкіл, 9 дитячих садочків, 5 вишів, 14 навчальних закладів – спортивні, музичні школи, училища, коледжі, 12 закладів охорони здоров’я, 10 закладів культури, державні установи.

Також компанія здійснює обслуговування 205 житлових будинків. Загалом підприємство забезпечує теплом та гарячою водою третину мешканців Івано-Франківська. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: