Потерпілий розповів, що на березі річки до нього підбігли два невідомці. Погрожуючи предметом, схожим на ніж, двоє молодиків відкрито заволоділи грошовими коштами в сумі 380 грн та золотою обручкою потерпілого. Після вчинення цього кримінального правопорушення зловмисники зникли в невідомому напрямку, повідомляють в Секторі комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області.
В ході проведення пошукових заходів правоохоронці невдовзі встановили осіб та місце перебування злочинців. Ними виявились 26-річний та 34-річний місцеві жителі, які вже неодноразово попадали в поле зору працівників поліції за крадіжки та грабежі.
Наразі порушників затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Молодикам вже оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Триває слідство.