fbpx

В Івано-Франківську експозицією "Арт-намет" відкриють "Галерею Часу"

Культура 16:49, 28.04, 2015

29 квітня в Івано-Франківську з’явиться "Галерея Часу" – динамічний експозиційний центр, де виставлятиметься творчість як молодих, так і вже відомих митців. Головним об'єктом першої експозиції галереї стане "Арт-намет" – проект Алевтини Кахідзе та Тетяни Войтович.

За задумом проекту Кахідзе та Войтович, представники всіх областей України повинні були намалювати власну мрію на наметах із Майдану та Антимайдану. Об’єкт мав 24 метри у висоту і близько двохсот квадратів загальної площі.

"Охочих було значно більше, ніж виділених нам шматочків наметів. Думаю, що все це дуже символічно – на шматочку намету, скропленого кров’ю, потом і слізьми, написати послання або гасло про свої мрії і сподівання, висловити свою любов до України", – розповідає Тетяна Терсенова-Заводовська, куратор проекту від Івано-Франківська.

Вперше фрагменти проекту, що об'єднав всю Україну, були показані на ІХ форумі Art-Kyiv Contemporary, що відбувся у Мистецькому Арсеналі восени 2014 року. 

"Галерея Часу" – частина задуму зі створення Музею Небесної Сотні в Івано-Франківську на вул. Коновальця 46. Ідея належить митцю Роману Бончуку. Музей буде структурований та складатись з декількох частин: центральної зали, де буде Діарама подій Революції із стендами та артефактами, Малої галереї та Художньої студії, в якій проводитимуться майстер-класи. Мала мистецька галерея має назву "Галерея Часу": динамічний експозиційний центр, де проводитимуть свої проекти як молоді, так і зрілі митці, повідомляють на сторінці спільноти у соцмережі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: