fbpx

В Івано-Франківську інваліди взяли участь у спортивних іграх

Спорт 17:53, 02.12, 2015

До Міжнародного дня інвалідів 2 грудня в Івано-Франківську в міському фізкультурно-оздоровчому центрі для людей з обмеженими можливостями, що по вулиці Симоненка, відбулися міські спортивні ігри серед молоді з особливими потребами.

"Відзначення Міжнародного дня інвалідів спрямоване на привертання уваги до їхніх проблем, захист їхньої гідності, прав і добробуту, на привертання уваги суспільства до переваг, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Тема кожного Дня ґрунтується на меті, заради якої цей день був проголошений, тобто повне та рівне дотримання прав людини й участь інвалідів у житті суспільства. Цю мету поставили у Всесвітній програмі дій щодо інвалідів", – зазначають організатори.

Нинішні міські спортивні ігри серед молоді з особливими потребами проходили в Івано-Франківському міському фізкультурно-оздоровчому центрі для людей з обмеженими можливостями. Приміщення з двома залами, загальною площею 140 кв. м, перейшло у власність міста навесні 2015 року, пише ГК.

Зали обладнані біговою доріжкою, велотренажером, тенісним столом, матами та іншими тренажерами. В оздоровчому центрі створено окремі групи для людей з різними вадами. Цікаво, що за кожною людиною закріплений індивідуальний тренер та викладач.

Переможці нинішніх змагань, які відбуваються в обласному центрі Прикарпаття з 1994 року, отримали в нагороду за змагальний дух грамоти, медалі та кубки, а також гарний настрій.

В рамках цьогорічного відзначення Міжнародного дня інвалідів у Івано-Франківську 30 листопада діти з обмеженими можливостями змагалися у турнірі з шашок, а також у спортивних естафетах серед дітей та молоді з функціональними обмеженнями, що відбулися у спортивній залі навчально-реабілітаційного центру.

За словами організаторів, 3 грудня в Івано-Франківську відбудеться перегляд фільму "Ти віриш у кохання?", що розповідає про життя фізично неповносправної жінки на ім’я Това, яка працює свахою для таких осіб, як і вона. Кумедний, зворушливий та нескінченно цікавий документальний фільм слідує за Товою протягом року та знайомить глядача із її родиною, запрошуючи нас долучитися до її болю, гумору, любові та величезної жаги до життя.

Після перегляду відбудеться обговорення за участю представників ГО "СЛІД" (сімей людей з інвалідністю та дітьми) і членів Мальтійської служби допомоги, які розкажуть про свої історії життя та кохання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: