Наукова тематика регіональної конференції передбачає розгляд питань про діагностику та сучасні підходи до лікування захворювань шкіри, клініку, діагностику та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, проблеми ВІЛ/СНІД-інфекції, генодерматозів та рідкісних захворювань шкіри, дерматоонкології, а також косметологічні проблеми в дерматології, повідомляють в Івано-Франківській ОДА.
У заході беруть участь головні спеціалісти-дерматовенерологи обласних та міських управлінь (департаментів) охорони здоров’я, завідувачі профільних кафедр медичних вищих навчальних закладів України, науковці та практичні лікарі-дерматовенерологи.
Метою конференції, за словами головного лікаря обласного клінічного дерматовенерологічного диспансеру Іванни Цідило, є узагальнення результатів сучасних досліджень світової медичної науки в галузі дерматовенерології та визначення перспектив реформування системи охорони здоров'я і модернізації спеціалізованої дерматовенерологічної допомоги в Україні.
Медики переконані, що на подібних наукових конференціях розробляються певні стандарти лікування, які потім впроваджуються на практиці, а це своєю чергою сприяє покращенню здоров’я населення.