fbpx

В Івано-Франківську надають безкоштовну психологічну допомогу бійцям АТО

Суспільство 19:55, 07.07, 2015

Івано-Франківщина стала однією із п'ятнадцяти областей в Україні, де активно розпочав роботу реабілітаційний центр із надання безкоштовної психологічної допомоги "Крок назустріч".

Центри створені за підтримки українських меценатів і наразі активно співпрацюють з Міністерством оборони України щодо створення єдиної системи реабілітації військових. Ця організація братиме участь у проведенні круглих столів в НАТО, міжнародному Альянсі спільно з Групою Помпіду при Раді Європи. У той самий час налагоджуються контакти з Інститутом європейської демократії в Польщі. Метою їхньої роботи є повернення військовослужбовців до повноцінного життя за допомогою комплексної психологічної допомоги їм та їхнім сім’ям.

Спеціально відібрані і підготовлені професійні психологи, які мають базову психологічну освіту, другу психотерапевтичну освіту і пройшли спеціалізоване навчання по роботі з кризовими станами та психотравмуючими подіями, допомагають постраждалим від військових дій у зоні проведення АТО, зокрема, військовослужбовцям та  їхнім сім’ям (дружинам, матерям, дітям, друзям та родичам), біженцям і переселенцям, волонтерам та медикам, працівникам служб екстреної допомоги.

За інформацією працівників центру, окрім психологічної допомоги, учасники військових дій мають змогу отримати вичерпні інформаційні консультації, взяти участь у групах підтримки різного формату, а саме: емоційного вигорання, для дружин бійців, дітей,  військовослужбовців, а також на відновлення енергетичного та емоційного балансу. Разом з тим, благочинці надають сімейну консультацію та допомагають подолати проблеми, пов’язані з психологічним станом: тривогу, страх, безсоння, відчуття безсилля і безвиході, хронічну втому, негаразди у стосунках з чоловіком, дітьми, з колегами по роботі, емоційне і фізичне виснаження, паніку, зневіру, страх за майбутнє, неконтрольовані злість та агресію.

Звернутися до центру можна:

ТЕЛ. ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ ЦЕНТРУ +38 (044) 222-90 – 94

ТЕЛ. ЦЕНТРУ В ІВАНО – ФРАНКІВСЬКУ : +38 (093) 204-79-02

АДРЕСА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ: вул. М.ПІДГІРЯНКИ, 23 А

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: