fbpx

В Івано-Франківську нагородили переможців культурно-мистецького проекту "Маестро"

Культура 09:58, 06.05, 2016

Вчора у приміщенні обласної філармонії відбулося нагородження кращих викладачів усіх естетичних шкіл міста Івано-Франківська у рамках проекту "Маестро". Це три музичні школи, школа хореографії і художня школа.

Подія відбулася у рамках святкування 354-ї річниці з дня заснування міста. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та директор Департаменту культури виконавчого комітету Надія Загурська нагородили переможців проекту дипломами й преміями.

Цьогоріч обрано 10 призерів, яких визначала конкурсна комісія. За словами Надії Загурської, культурно-мистецький проект "Маестро" відбувається в Івано-Франківську вже вшосте. Його запровадили ще в 2010 році й він має великий успіх серед мешканців міста. 

"Цього року фінансування культури в місті збільшилося на 40 відсотків. Це вперше таке різке підвищення виділення коштів, зважаючи на те, що тенденції росту бюджету немає. Вірю в те, що саме такими кроками ми піднімаємо престиж нашої культури. Вдячний нашим музичним школам, викладачам та вчителям за той колосальний внесок, який вони роблять у розвиток культури та мистецтва нашого міста. Дякую за те, що ви вкладаєте своє серце, душу та зусилля в наших дітей. Що дуже часто відриваєте свій час від родин і виховуєте наших дітей. Низький вам уклін", – привітав зі сцени філармонії викладачів Руслан Марцінків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: