fbpx

В Івано-Франківську обговорили проблеми вимушених переселенців

Суспільство 15:36, 23.01, 2015

В Івано-Франківську під головуванням заступника начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області підполковника служби цивільного захисту Володимира Пачківа відбулося чергове засідання регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

На заході обговорювалися чимало важливих питань: організація роботи регіонального штабу щодо надання гуманітарної допомоги та влаштування дітей вимушених переселенців у навчальні заклади Прикарпаття, забезпечення соціального захисту, надання медичної допомоги, особливості пенсійного забезпечення та працевлаштування людей зі Сходу та Півдня України. Про це повідомили КУРСу в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області.

Ці проблеми є наразі дуже актуальними, адже, як повідомив присутнім Володимир Пачків, нині в області перебувають майже три тисячі вимушених переселенців, більшість з яких – жінки та діти. Ці люди мешкають здебільшого в обласному центрі, Коломийському, Калуському та Тисменицькому районах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: