fbpx

В Івано-Франківську оголосили конкурс на встановлення GPS-навігаторів у маршрутках

Суспільство 11:20, 29.04, 2015

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради оголошує конкурс з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Івано-Франківську.

Учасники конкурсу змагатимуться за право надати послугу із запровадження системи диспетчеризації, виконання функції оператора цієї системи та інформаційного доступу до неї, що дозволить забезпечити організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування у м. Івано-Франківську.

Учасниками конкурсу можуть бути підприємці, які зможуть виконати постачання та впровадження  автоматизованої системи оперативного  диспетчерського керування транспортними засобами з метою надання об'єктивних даних для здійснення контролю за виконанням зобов'язань перевізниками згідно з договорами на здійснення пасажирських перевезень на міських маршрутах загального користування в м. Івано-Франківську та забезпечення віддаленого безперервного on-line контролю за дотриманням схеми й розкладу руху транспортних  засобів з використанням даних приладів GPS-моніторингу.

Як повідомляв КУРС, у разі виконання усіх вимог перевізниками, з 10 червня проїзд у громадському транспорті коштуватиме 4 гривні.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам. Системи GPS-моніторингу, програмне забезпечення також повинні відповідати вимогам та мати відповідні ліцензії, що підтверджують легітимність їх використання.

До участі в конкурсі не допускаються суб’єкти господарювання:

– які надають послуги з пасажирських перевезень, представляють інтереси окремих перевізників або груп перевізників чи контролюються зазначеними суб'єктами;

– щодо яких порушено справу про банкрутство;

– правовстановлюючі документи яких визнані недійсними в судовому порядку;

– мають заборгованість зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів перед бюджетами усіх рівнів або цільовими державними фондами;

– подали для участі в конкурсі неправильно оформлені документи або такі, що містять недостовірну інформацію.

Учасники повинні продемонструвати конкурсній комісії роботу системи gps-моніторингу.

Пропозиції потрібно подати в Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7, каб. 207 о 12.00 год. 12 травня 2015 року. Цього ж дня о 14 годині розкриватимуться конверти із пропозиціями. 

Довідкову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати в Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7 каб. 207, e-mail: [email protected] або за тел.(03422)3-25-32, контактна особа – заступник начальника відділу тендерних закупівель, проектів та кошторисних розрахунків Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку, секретар конкурсної комісії Чумаченко Себастьян Михайлович).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: