fbpx

В Івано-Франківську Оксана Куценко презентувала "Лялечок"

Культура 08:50, 16.06, 2016

В Івано-Франківську вчора, 15 червня, відбулася презентація поетичної збірки Оксани Куценко "Лялечки".

Про спогади, архетипи та невигадані історії, про можливість побачити невидиму суть речей, про занурення у власні схованки та про крила, які ми усі маємо, розповідала Оксана Куценко під час презентації своєї нової книги "Лялечки" у книгарні “Є”, пише ГК.

Поетична збірка Оксани Куценко "Лялечки" вийшла у "Видавництві Старого Лева" у квітні 2016 року. Вірші, зібрані під цією обкладинкою, розкривають ідею того, що всі ми трохи заховані, трохи занурені у свої власні схованки-лялечки. Але так не триватиме вічно, адже лялечка – це стан перед великою зміною, перед трансформацією, перед появою крил.

"Книга "Лялечки" писалася досить довго, – розповідає авторка. – Остаточно збірка вирішилася, щойно з’явився вірш "Лялечки". Він став лейтмотивом книги, нанизавши на основну ідею всі попередньо створені тексти. Розвиток, зростання, переходи з одного стану в інший, вічний рух і вічна дорога – таким постає наше життя у книзі "Лялечки". Навіть коли ми залишаємося на місці, ми вже йдемо, коли завертаємо у спогади – рухаємося уперед, коли мовчимо – промовляємо найважливіше. Життя у коконі – вкрай важливий період для віднайдення і розуміння, у першу чергу, себе, а потім і усього світу".

"Лялечки" – це поезія про стан внутрішнього дозрівання, наголосила авторка. Оксана Куценко пожартувала, що сьогодні вона знаходиться у стані метелика, який повинен всюди встигати.
Ілюструвала книгу Анастасія Стефурак. Це для неї перша робота зі збіркою поезії. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: