fbpx

В Івано-Франківську Ольга Галабала представила жіночий рух "Я можу". ФОТО

Політика 11:31, 04.03, 2019

Жінка з Прикарпаття має мати всі умови для розвитку і йти в політику. Аби у жінок не стояв вибір між кар’єрою і дітьми, суспільство повинно створити для них нові можливості. Йдеться, зокрема, про можливість працювати, комфортно перебувати з дітьми в громадських місцях, соціальний захист мам, які народжують і виховують дітей.

Про це йшлося під час зустрічі очільниці руху "Я можу", депутата Івано-Франківської обласної ради від партії "ВОЛЯ" Ольги Галабали з жінками з Прикарпаття. 

Найбільше учасниць руху "Я можу" цікавили питання щодо перспектив ставати депутатами місцевих рад, а також про можливість захисту в разі насильства та створення умов для того, щоб жінка відчувала себе впевнено.

"Я приєдналась до цього жіночого руху, бо клич "Я можу" – це якраз про мене. Дайте мені точку опори – і я переверну цілий світ. А ще, нехай це не звучить підлесливо, але мені подобається, що в цій організації Ольга Галабала, оскільки імпонує її позиція в раді. Я мала можливість слухати, як вона виступає. І розумію, що теж так хотіла б", – каже Наталія з громадської організації батьківського самоврядування "Платформа 23".

У кожної з жінок руху "Я можу" своя історія і свій шлях.

"Я все змогла пережити. І кожна жінка, яка хоче, то може перейти через все!" – каже Анна.

В свою чергу Ольга Галабала розповіла про ідеї руху "Я можу".

"Ми не стільки за фемінізм, бо в ньому часто присутня агресія щодо чоловіків. І ми не за європейську концепцію рівності, бо жінки і чоловіки за своєю природою є різними. Ми віримо в гармонію. Гармонію в стосунках між чоловіком і жінкою, а це відсутність стереотипів "жінка – берегиня роду, вона має сидіти вдома і народжувати дітей", відсутність дискримінаційних висловлювань, відсутність реклами, яка пропагує жінку як сексуальний об'єкт. Гармонія – це таким чином організований інститут материнства та сім‘ї, де жінка може самореалізовуватись, бути економічно активною, не боятися народжувати дітей. Гармонія – це коли і жінки, і чоловіки нарівні управляють суспільством. А це означає, що в усіх органах влади жінок має бути щонайменше 50%", – сказала Галабала під час зустрічі. 

Вона також повідомила, що вже 45 жінок з Прикарпаття долучились до руху "Я можу". 

"Ми хочемо, щоб всі ваші ініціативи були реалізовані. А на квітень-травень плануємо зробити всеукраїнський з'їзд",  каже Галабала.

На правах реклами
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: