fbpx

В Івано-Франківську переселенці висловили протест проти нелегітимних виборів акцією "Донбас проти терору"

Суспільство 16:26, 02.11, 2014

Сьогодні, 2 листопада, в Івано-Франківську свій протест проти проведення незаконних виборів висловили переселенці з Донецької та Луганської областей. Мирні акції протесту відбувалися водночас в різних містах країни для того, щоб показати – не всі жителі Сходу підтримують сепаратистів і приймають ситуацію, що склалася.

Як розповіла координатор марафону в Івано-Франківську Марія, переселенці зі східних областей вважають вибори незаконними, а окупацію Донецької та Луганської областей – неправильною, пише ГК.

"Безперечно, є люди, що прийдуть сьогодні голосувати і підтримують сепаратистів, – продовжує координатор. – Але на мою думку, вибори нелегітимні, оскільки вся ситуація з Донбасом незаконна. Війна несправедлива і брехлива. Все це протирічить законам України, такого бути не може, все це неправильно. Тим більше, це робиться проти волі людей, які там жили, працювали і змушені були поїхати, покинути все. Люди хочуть повернутися додому, жити у себе вдома, в рідному місті, але щоб це місто було у складі України".

Участь у такому протесті взяли близько тридцяти переселенців. В місті їх набагато більше, але в силу певних обставин вирішили участі не брати. Одні бояться, іншим байдуже або просто не знали про проведення такого заходу, оскільки організатори наголошують, що пізно дізналися про таку ініціативу. А ті, що прийшли, співали Гімн України, вигукували, що Донбас – це Україна, використовували українську символіку та національні прапори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: