fbpx

В Івано-Франківську підприємства боргують близько 3,5 мільйонів гривень зарплати

Суспільство 14:09, 01.07, 2015

З початку 2015 року проведена значна робота для погашення заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах-боржниках та підприємствах-банкрутах Івано-Франківська.

Зокрема, станом на сьогоднішній день було проведено 6 засідань міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де  керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати, керівників підприємств, які мають заборгованість зі сплати податкових платежів, страхових внесків та інших обов’язкових платежів, зобов’язано вжити всіх невідкладних заходів щодо усунення порушень законодавства в частині забезпечення своєчасної виплати заробітної плати.

У результаті проведеної роботи з початку року повністю погашена заборгованість на 6 підприємствах міста.

Станом на 01.06.2015 р. загальна сума боргу з виплати заробітної плати в місті Івано-Франківську становила 3489,6 тис. грн, в тому числі: на економічно активних підприємствах міста складала 2498,6 тис. грн, на підприємствах-банкрутах – 979,6 тис. грн та на підприємствах, які призупинили свою діяльність, – 11,4 тис. грн. В порівнянні з початком року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у м. Івано-Франківську зменшилася  на 3876,4 тис. грн (52,6%).

Станом на 01.06.2015 р. заборгованість обліковувалась на економічно активних підприємствах: ВАТ "Пресмаш" (2025,6 тис. грн) – причиною виникнення боргу став корпоративний спір та ДП "Карпатське підприємство геодезії, картографії та кадастру" (123,2 тис. грн) – причиною виникнення боргу є невиконання судового рішення з причини відсутності у розпорядника коштів Державного бюджету відкритих асигнувань.

Робота щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати ведеться постійно і перебуває на особистому контролі у міського голови  та виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: