fbpx

В Івано-Франківську півсотні міліціонерів шукали 11-річного хлопчика

Суспільство 15:44, 31.10, 2014

Цілу ніч близько півсотні працівників Івано-Франківського міськвідділу міліції, кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області шукали 11-річного жителя обласного центру, який не повернувся додому після школи. Правоохоронці залучили до пошуків таксистів, були повідомлені усі автозаправки.

Як розповіла керівник кримінальної міліції у справах дітей Алла Лемчак, повідомлення про зникнення хлопчика надійшло близько 11-ї години вечора. Він зник в районі вулиці Петлюри, де розташовані хлібо- та м’ясокомбінати, неподалік стадіон "Рух". Наскільки стало відомо правоохоронцям, хлопчик не відрізнявся особливою сміливістю, і вони припускали, що міг десь сховатися з настанням темряви. Отож заходили в усі під’їзди, заглядали під сходові клітки, обстежили усі трибуни на стадіоні. І тільки близько десятої години ранку наступного дня ця пригода щасливо закінчилося, пише "Стик".

Як з'ясувалося, хлопчик весь цей час пробув у свого друга. Ним після смерті батьків опікується бабуся. Зранку він зустрівся зі своїм приятелем, довго гуляли, пішли разом на секцію гімнастики, де займався друг, ну, а далі відправилися вже до його дідуся і бабусі. Там хлопці так засіли за комп’ютерні ігри, що й не помітили, як споночіло. Отож друг і попросив свою бабусю дозволити приятелеві переночувати у нього. "А батьки знають?" – логічно поцікавилася та. Хлопці щиросердечно запевнили, що так. Насправді ж, малий вимкнув свій телефон, аби його не турбували. Річ у тім, що через проблеми з зором вдома йому дозволяли грати на комп’ютері не більше півтори години. А тут таке дозвілля… Ну, і реально побоювався повертатися додому в темряві, бо у дворі хлопці лякали, одягаючи різні потворні маски.

За словами Алли Лемчак, з’ясувалося, що у зниклого був ще один телефон, який він залишив удома. В графі "друзі" значилося тільки три імені. Зателефонувавши на перше з них, працівники міліції й виявили місце перебування зниклого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: