fbpx

В Івано-Франківську покажуть, як працюватимуть GPS-трекери, нові квитки та форму водіїв маршруток

Суспільство 11:48, 07.06, 2015

9 червня з ініціативи Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбудеться презентація роботи системи GPS-моніторингу руху громадського транспорту на міських маршрутах загального користування, презентація системи обов'язкового обілечування пасажирів та представлення нового серійного квитка та форми одягу водіїв.

Метою презентації є інформування громадськості міста про виконані заходи із впровадження системи GPS-моніторингу руху маршрутних транспортних засобів, облаштування диспетчерського пункту на базі Департаменту, запровадження системи обов’язкового обілечування пасажирів серійними квитками визначеного взірця та форми одягу для водіїв. Вище зазначені заходи покликані підвищити якість надання послуг громадським транспортом в місті Івано-Франківську.

Для участі запрошуються мешканці міста, зацікавлені об’єднання, засоби масової інформації, представники наукових кіл і громадських організацій.

Нагадаємо, з 10 червня плата за проїзд у маршрутках зросте до 4 гривень. Умовою для цього було встановлення GPS-трекерів та покрашення якості надання послуг. Перевізники, що не дотримались цих вимог, змушені опустити вартість проїзду до 2 гривень. 

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: