fbpx

В Івано-Франківську поліція роз’яснювала батькам права дітей та роздавала кульки. ФОТО

Суспільство 16:00, 01.06, 2016

На Вічевому майдані в Івано-Франківську з нагоди Міжнародного дня захисту дітей працівники ювенальної превенції та ГУНП в області спільно з патрульною поліцією Івано-Франківська провели акцію "Безпека дітей в руках батьків".

До акції долучилися і школярі – учасники програми "Дослідники", які разом із правоохоронцями розповсюджували іденфікаційні картки дитини для батьків та кульки з логотипом акції для дітей.

В ідентифікаційні картки дитини заноситься уся важлива інформація про неї, починаючи від фотокартки, даних із соцмереж і завершуючи відбитками пальців. Зрозуміло, що повністю заповнюють картку далеко не всі, але чим більше інформації в неї заноситься, тим краще. Картка зберігається вдома у батьків, а в разі необхідності – надається правоохоронним органам.

Начальник сектору Управління превентивної діяльності ГУ НП в Івано-Франківській області Алла Бойчук розповіла, що цьогоріч до поліції надійшло 30 заяв від батьків про зникнення дітей. Усіх вдалося розшукати. За її словами, ідентифікаційні картки дитини значно полегшували розшук, однак із такою карткою звернулося цьогоріч лише 5 батьків.

"Вдвічі збільшилась кількість звернень щодо розшуку дітей, тобто випадків, коли діти самовільно покидають місце проживання. Працівники поліції тоді виїжджають на місце проживання, інколи є фотографія, інколи шукаємо в соціальних мережах, буває, що діти зареєстровані під іншими прізвищами. Коли є фотографії, то це є своєчасним інформуванням громадськості, патрульних для того, щоб розпочати пошук. У цих картках мітиться уся необхідна інформація для початку пошукових заходів", – зазначила Алла Бойчук.

Правоохоронці роздали три тисячі ідентифікаційних карток дитини та дві тисячі кульок.

Патрульні навчали дітей правил дорожнього руху та значенню пішохідних знаків.

Окрім цього, для малечі та усіх охочих відбулася демонстрація техніки та зброї, а також макетів вибухових пристроїв.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: