fbpx

В Івано-Франківську пояснили, чому досі не видають бейбі-бокси

Суспільство 09:58, 03.11, 2018

Обласні чиновники запевняють, що готові розпочати доставку пакунків, щойно вони надійдуть в область

В Івано-Франківській області досі не почали видачу бейбі-боксів, хоча офіційно урядова соціальна ініціатива з видачі пакунків малюка стартувала з початку вересня, пише ТСН.

Обласним центром навіть ширяться чутки, що новоспечені матусі не побачать пакунків аж до кінця року.

Проте цю інформацію у департаменті соцполітики Івано-Франковської ОДА спростували. Директор департаменту Володимир Корженьовський запевнив, що бейбі-бокси мають завезти в область до кінця листопада.

Велику затримку чиновник пояснив, що чиновники хотіли перевірити відповідність цієї ініціативи закону, перш ніж підписувати договір з Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS, ЮНОПС) про закупівлю бейбі-боксів.

"Ми від початку підтримували цей проект. Але ви знаєте, який на початку запровадження цієї ініціативи був ажіотаж і ставлення громадськості до цього питання. На таких темах часто спекулюють, тому, щоб зняти цей негатив, ми подали запити щодо відповідності законодавству питання закупівлі  у різні міністерства й установи, відповідні структури",  зазначив Корженьовський.

Він додав, що відповіді надійшли лише у вересні.

"На початку вересня після погодження, що все відповідає закону, ми підписали договір з ЮНОПСом. У з'язку з цим у нас вийшла затримка. На цей момент вони нам направили листа – повністю підписаний договір, що до кінця листопада буде поставка бейбі-боксів",  повідомив голова обласного департаменту соцполітики. 

Зі своєї сторони івано-франківська соцслужба повністю готова до прийому та розподілення бебі-боксів.

"Кожен день ми подаємо звіти, аналізуємо народжуваність по районах, цією інформацією ми володіємо. За перших надходжень ми будемо готові розподілити по районах і доставити адресатам", – наголосив Корженьовський.

За його словами, з моменту надходжень бебі-боксів до моменту доставки пройде не більше 2-3 днів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: