fbpx

В Івано-Франківську представили начальника управління держархбудконтролю

Суспільство 10:33, 15.03, 2016

На посаду начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю виконкому Івано-Франківської міської ради призначено Тараса Рибака.

Про це заявив сьогодні на оперативній нараді в МВК міський голова Руслан Марцінків.

"Ніхто не вплине на міську владу, щоб ми не боролися з хаотичною забудовою. Ми розуміємо, яке це місце відповідальне, тому завдання перед новим керівником – в першу чергу перебрати ці повноваження".

Читати також: Претендент на "тепле місце" начальника франківського держархбудконтролю задекларував 24 гривні доходу за минулий рік

Як писав КУРС, раніше Тарас Рибак працював заступником начальника та т. в. о. начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Івано-Франківській області до її ліквідації в серпні 2014 р. згідно з постановою Кабміну. 

Зазначимо, Управління ДАБК міськвиконкому матиме широкі повноваження з регулювання будівництва в місті. Згідно з Положенням про управління, воно надає, отримує, реєструє, повертає документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію; приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об'єкти (видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об'єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків); подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів; здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об'єктів містобудування, проектної документації щодо об'єктів, розташованих у межах міста тощо. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: