fbpx

В Івано-Франківську представили волонтерів Центру допомоги учасникам АТО

Суспільство 20:05, 08.12, 2015

У залі засідань облдержадміністрації відбулась зустріч заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, представників Центру допомоги учасникам АТО та працівників засобів масової інформації.

За словами керівника Центру Наталії Перцович, подібні установи уже працюють у всіх областях. На Прикарпатті займатися проблемами воїнів АТО погодились і представники волонтерських організацій, інформує прес-служба ОДА.

Як розповів заступник голови облдержадміністрації, наразі Центр допомоги буде працювати в приміщенні департаменту соціальної політики ОДА за адресою вул. Леся Курбаса, 2.

"Певний період Центр допомоги учасникам АТО функціонуватиме на базі Єдиного інформаційного центру, створеного раніше. Та, задля забезпечення нормальних умов праці, ми сподіваємося облаштувати робочі місця у приміщенні, в якому раніше працювала обласна виборча комісія. Нами уже підготовлено відповідне звернення до обласної ради", – повідомив Ігор Пасічняк.

У свою чергу, координатор Центру Володимир Веркалець закликав долучатися до роботи й інших активних прикарпатців:

"Всі, хто надавав допомогу і хто хоче її надавати далі, – долучайтеся. Я щиро вірю, що наші напрацювання за дев’ять місяців стануть основою для діяльності Центру. Сподіваюся, що наша спільна робота принесе користь воїнам АТО",  зауважив Володимир Веркалець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: