fbpx

В Івано-Франківську презентували "Календар покоління гідності"

Суспільство 18:30, 07.11, 2015

У рамках заходу з популяризації сучасної книжкової продукції місцевих видавництв та авторів "Сторінками української книги" у фортечній галереї "Бастіон" презентовано "Календар покоління гідності".

У видання, видрукуване у видавництві "Фоліант", увійшли дитячі малюнки, відібрані за результатами конкурсу, який проводився департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

Загалом це понад 60 робіт, автори яких проживають у різних куточках Івано-Франківщини. Серед більш ніж 250 учасників найменшій виповнилося лише 8 років і мешкає вона у Запоріжжі.

Директор департаменту Ігор Дебенко на презентації подякував усім, хто долучився до створення "Календаря покоління гідності", який, на його думку, увібрав у себе все те, що має сьогодні особливе значення для багатьох поколінь українців.

"Цей календар відображає не лише святкові моменти, а й ментальність сучасного українця, сучасної сім'ї, ті цінності та події, які найбільшою мірою важливі для кожного з нас, – зазначив Ігор Дебенко. – Бажаю, щоби ми всі разом були гідними українцями й творили гідну державу".

Кожен, хто брав участь у створенні календаря, отримав екземпляр видання у подарунок. Додамо, що наклад календаря складає 500 екземплярів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: