fbpx

В Івано-Франківську презентували книгу "Пам'яті Небесної Сотні". ФОТО

Суспільство 22:37, 14.10, 2015

Сьогодні, 14 жовтня, в Івано-Франківську у Музеї Небесної Сотні презентували книгу "Пам'яті Небесної Сотні".

Видання – фіксація історії України – вмістило в себе історії Героїв Небесної Сотні і покликане розповісти читачам про тих людей, які загинули за незалежність і добробут України.

"Будь-яка книжка, що створюється в Україні чи за кордоном про нашу Революцію, – це дуже добре. Добре тому, що завдяки цим книгам у мене є величезна віра і надія, в Україні більше ніколи не повториться те, що сталося у лютому, що ми нарешті зробимо висновки і будуватимемо ту державу, за яку загинули наші рідні і за яку зараз гинуть люди",  зазначив батько Героя Небесної Сотні Ігор Гурик.

Створена книга завдяки Благодійному фонду народного депутата України Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ".

В Івано-Франківську презентували книгу "Пам'яті Небесної Сотні". ФОТО 1

"Наша влада не усвідомила, що принесла Україні жертва Небесної Сотні і які висновки треба зробити. Я для себе ці висновки зробив. Переконаний, що ця книга буде тією пам'яткою у житті кожної людини про те, що не можна допускати свавілля влади до таких меж, як було тоді. Це старт для того, щоб зробити зміни у державі. Форпостом незалежності нашої країни стали ті люди, які загинули на Майдані, і ті, хто загинув на війні. Тому я дякую сім'ї Гурика, сім'ям тих, хто загинув і постраждав на Майдані, і усім тим, хто боровся і бореться за незалежність України",  зазначив Олександр Шевченко.

В Івано-Франківську презентували книгу "Пам'яті Небесної Сотні". ФОТО 2

За його словами, невипадковим є той факт, що саме в Івано-Франківську вперше в Україні було відкрито Музей Небесної Сотні і видано книгу пам'яті. Це свідчить, на думку нардепа, про те, що наше місто стане оплотом змін, які очікують на державу.

У книзі описуються життєві історії 107 героїв Небесної Сотні, а також опубліковано детальний фоторепортаж подій Революції Гідності.

В Івано-Франківську презентували книгу "Пам'яті Небесної Сотні". ФОТО 3

Упорядником видання виступила педагог Олександра Мечева.

"107 героїв Небесної Сотні  це люди різного віку  від 17 до 82 років. Вони усі знали, за що стоять на Майдані. У них були спільні інтереси і мета  вільна Україна. Тому ця книга є важливою і бажаною для розуміння українцями самих себе",  наголосила Олександра Мечева.

Видання потрапить у кожну оселю безкоштовно завдяки волонтерам та однодумцям проекту.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: