fbpx

В Івано-Франківську презентували книгу "Широкинська операція"

Наша історія 09:27, 20.03, 2017

В Івано-Франківську відбулась презентація книги "Широкинська операція". Окрім того, команда видавництва привезла одноіменну фотовиставку для наочного ілюстрування подій дворічної давнини.

За традицією воїни, життя яких стало ціною цієї нашої проміжної перемоги, були згадані та вшановані тишею, пишуть Паралелі.

Голова Івано-Франківського осередку "Національного корпусу" Сергій Сивачук анонсував відкриття книжкової крамниці "Орієнтир", яке відбудеться вже невдовзі, та наголосив, що боротьба має продовжуватись у будь-якій можливій формі, доступній кожному із нас.

На презентації також виступив ветеран Широкинської операції та колишній боєць полку АЗОВ Сергій Янчук. Він поділився своїми спогадами та запевнив, що націоналісти не опустять рук, доки не отримають бажаної перемоги заради кожного нашого нащадка і спільного майбутнього.

Видавці та учасники описуваних подій у вільній атмосфері поставили свої питання та дізнались найцікавіші деталі Широкинської операції, послухали найзахоплюючі історії з тих подій та з'ясували для себе важливість цієї перемоги з військової та ідеологічної точки зору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: