fbpx

В Івано-Франківську презентували "Національний кадровий резерв"

Політика 17:25, 12.03, 2015

Ініціатива партії "ВОЛЯ" – Національний кадровий резерв – покликана замінити чиновників-корупціонерів на чесних та освічених молодих людей. Про це івано-франківським студентам під час презентації НКР розповіли члени ради партії "ВОЛЯ" Оля Галабала та Юрій Дерев’янко.

За словами члена партії "ВОЛЯ" Ольги Галабали, "Національний кадровий резерв" в першу чергу обговорюється зі студентами і молоддю, адже він створений саме для них.

"Проект покликаний замінити старих, бюрократичних корумпованих чиновників і дати можливість молодим людям, які зараз є випускниками ВУЗів,  прозоро брати участь на заміщення вакантних посад та працювати на державній службі. Ми плануємо прийняти Закон "Про "Національний кадровий резерв", який зробить абсолютно прозорими всі процедури заміщення вакантних посад в органах державної влади. Також ми будемо вимагати, щоб 40% місць молодших спеціалістів на державній службі займали люди, які є випускниками університетів", – розповідає Ольга Галабала. 

На думку народного депутата України від партії "ВОЛЯ" Юрія Дерев’янка, реформа державної служби через формування повноцінного кадрового резерву є дуже актуальною темою, адже це логічний крок після проведення люстрації. 

"Забезпечивши відкриті і прозорі механізми потрапляння фахових людей на посади, ми будемо мати справжнє оновлення влади. А оновлення влади неможливе без реформи державної служби, неможливе без застосування національного кадрового резерву. Проект відповідного закону, який ми готуємо, буде не тільки описувати формування кадрового резерву, а й вноситиме зміни до чинних законів про державну службу, які сьогодні дають можливість отримувати посади нечесним людям. Тому без такої реформи годі думати, що ми зможемо мати якісних менеджерів, які будуть якісно працювати на державній службі", – вважає Юрій Дерев’янко. 

Національний кадровий резерв складається з п'яти елементів: Закон про "Національний кадровий резерв", онлайн-портал проекту – http://nkr.volya.ua/, навчальні та тренінгові програми для громадськості, кампанія з інформування країни, а також громадський контроль за конкурсами, організованими органами влади на заміщення вакантних посад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: