fbpx

В Івано-Франківську презентували першу аудіокнигу про історію Станіславова

Наша історія 17:15, 14.01, 2015

У франківському "Бастіоні" відбулася презентація першої аудіокниги "126 цікавих історій про Станиславів та Івано-Франківськ".

Ініціатором створення такої книги став Тарас Зень, ідея якому прийшла випадково, коли він працював у сувенірному магазині.

"Мені доводилось займатись в Івано-Франківську сувенірним магазином і туди постійно постачали диски і аудіокниги різні виконавці, письменники, у тому числі й про історію Львова, при чому у кількох варіантах – історія, легенди, чутки. Так само приходили до магазину аудіокниги про Київ, Харків. Я собі подумав: чого я у франківському магазині маю продавати про Львів, Київ, Харків, і це трохи зачіпало", – розповів Тарас.

Аудіокнига створена на основі пізнавальної програми "Рідне місто", що виходить на хвилях радіо "Вежа" 107 FM. У форматі Mp3 помістились короткі 3-хвилинні пізнавальні розповіді, історії та легенди від часу заснування Станиславова і аж до сучасних днів. Начитали тексти диктори радіо "Вежа" Олена Коновалова, Оксана Дудій та Євген Романиця.

До уваги брались праці місцевих краєзнавців, зокрема Івана Бондарева, Михайла Головатого та Наталії Храбатин. Михайло Головатий зазначив, що у цьому виданні є свої недоліки. Зокрема, враховуючи те, що використовувались роботи кількох краєзнавців, але безпосередньо з ними не консультувалися, у розповідях трапляються і накладки.

Книга вголос, що видана у світ столичною мистецькою агенцією "Наш формат", має 2 год. 50 хвилин загального звучання. 

Це подарунковий диск у 500 примірниках, частину з яких буде поширено у школах, громадському транспорті, також примірники передадуть обласній організації Українського товариства сліпих. Також на офіційному сайті ТРК "Вежа" вже на днях з’являться ці аудіозаписи, які будуть у вільному доступі.  
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: