fbpx

В Івано-Франківську презентуватимуть культову "Історію театру" Франкліна Гілді

Культура 08:32, 18.09, 2014

Відома як “Біблія історії театру”, книга О. Брокетта й Ф. Гілді є найбільш повним і широко використовуваним оглядом історії театру на книжковому ринку.

У понеділок, 22 вересня 2014 року, о 13.30 год. в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 34-а, актова зала (ауд. 502)) львівське видавництво “Літопис” та кафедра театрознавства та акторської майстерності Львівського національного університету імені Івана Франка презентують книги Оскара Брокетта та Франкліна Гілді “Історія театру” та Степана Чарнецького “Історія українського театру в Галичині”.

Відома як “Біблія історії театру”, книга О. Брокетта й Ф. Гілді є найбільш повним і широко використовуваним оглядом історії театру на книжковому ринку.

Видання, укладене до 40-ї річниці появи книги-бестселера, містить понад 580 фотографій та ілюстрацій, корисних карт, а також цитати зі знаменитих праць театрознавців. Текст відображає сучасний стан знань і дає найточнішу оцінку історії театру на сьогодні. У книжці ви знайдете інформацію про особливості театрального життя в майже всіх куточках світу (від Європи до Латинської Америки, Азії й Африки) і про всі типи й стилі театральної постановки (від первісних ритуальних дійств до авангарду).

“Історія українського театру в Галичині” – збірник праць Степана Чарнецького, поета-молодомузівця, рецензента, режисера, історика театру.

Книжка достойно вшановує 150-літній ювілей Галицької професіональної сцени (29 березня 1864 р.) і пам’ять С. Чарнецького – 70-ліття від дня смерті (1 жовтня 1944 р.).

Упорядкування: Богдан Козак, Роман Лаврентій, Ростислав Пилипчук.

Для студентів, викладачів театральних спеціальностей, театральних критиків, театрознавців і всіх, хто цікавиться історією театру.

Модератор заходу – Народний артист України, академік НАМ України Богдан Козак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: