fbpx

В Івано-Франківську презентують кращі практики роботи з переселенцями

Суспільство 10:28, 15.10, 2015

25 листопада в Івано-Франківську відбудеться стратегічна зустріч з презентацією кращих практик роботи з внутрішньо переміщеними особами на Прикарпатті, впроваджених у 2015 році.

До участі у заході запрошуються ініціативні групи, волонтерські та громадські організації, благодійні фонди, представники органів місцевого самоврядування та міжнародні інституції, що безпосередньо працюють з ВПО та сприяють діалогу та примиренню в регіонах Україні.

Організаційну підтримку заходу надає Громадська організація "Д.О.М.48.24", що об’єднує активних та креативних людей, які бігли від війни в пошуках дому і хочуть побудувати його в Івано-Франківську, інформує КУРС із посиланням на ГУРТ.

Головними гостями заходу стануть:

 – Сергій Решетов, Експерт Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні;

 – Карлос Мурад’ян, вірменський режисер та засновник громадської ініціативи "ForumTheatre" в Єревані;

 – Мирослав Грінберг, Голова Правління Київського освітнього центру "Простір толерантності".

Також у якості гостей виступлять учасники Інтеграційного табору для громадських діячів та переміщених активістів з Донбасу та Криму, який проходитиме в Івано-Франківську з 25 по 28 листопада 2015 року.

Для участі у заході громадські діячі мають подати презентації своєї роботи з внутрішньо переміщеними особами в форматі PowerPoint та змістовний опис діяльності за 2015 рік на електронну пошту: [email protected] Дедлайн – 20 листопада 2015 року.

Кращі практики роботи з ВПО, які будуть презентовані під час стратегічної зустрічі, увійдуть до навчального посібника "Чи бачили ви Буратіно?". Також посібник включатиме ефективні технології щодо розвінчання міфів й руйнування стереотипів щодо ВПО та аналітичний звіт за результатами дослідження стереотипів про вимушених переселенців в Україні. Посібник "Чи бачили ви Буратіно?" буде підготовлено Літературним угрупованням "СТАН" спільно з ініціативою "Культурний діалог" за підтримки фонду National Endowment for Democracy та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: