fbpx

В Івано-Франківську проходить чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

Спорт 18:54, 30.10, 2014

В Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Спортивні змагання тривають три дні, до 31 жовтня. У змаганнях беруть участь спортсмени з 22 областей України, всього понад 400 учасників.

Збірну команду Івано-Франківської області представляють 32 спортсмени. Організатори покладають велику надію на сьогоднішніх учасників і переконані, що серед них є і призери майбутніх міжнародних змагань та Олімпійських ігор, інформує ОДТРК "Карпати".

Івано-Франківськ не випадково приймає у себе фінал чемпіонату, адже наша область вже давно славиться добрими традиціями з вільної боротьби і борцями-чемпіонами. Серед кращих Василь Федоришин, Михайло Кушнір та Роман Мотрович. 

Президент Івано-Франківської обласної федерації вільної боротьби Едуард Прощук зазначив, що особливістю цьогорічного чемпіонату є його масовість. Зокрема, найбільше представників 1999-2000 років народження.

"Це діти, які вперше беруть участь у чемпіонаті. Це наймолодша вікова група, що виходить на рівень чемпіонату України. В 2012-му ми проводили чемпіонат серед кадетів – це був відбір на чемпіонати Європи та світу. Наступного року хочемо приймати чемпіонат України серед юніорів. Ми щороку намагаємось для популяризації цього виду спорту приймати змагання",  зазначив Едуард Прощук.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: