fbpx

В Івано-Франківську проходить конференція з питань розвитку ІТ-освіти

Суспільство 10:48, 08.06, 2017

В Івано-Франківську 7-8 червня триває конференція "Тренди в ІТ-освіті. Ринок ІТ-освіти, запити роботодавців, кар'єра в ІТ-освіті для викладачів, сучасні освітні програми та ресурси для освітян".

Метою заходу є актуалізація інформації про освіту в ІТ для вчителів і методистів шкільної мережі області, інтеграція шкільних викладачів в освітню екосистему ІТ-галузі, а також активізація співпраці школи, позашкільних закладів та проектів з неформальної освіти, що успішно діють на території області, інформує прес-служба ОДА.
 
Співорганізаторами заходу стали громадська організація "Івано-Франківський ІТ-кластер", департамент освіти, науки та молодіжної політики ОДА, обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, управління інвестиційної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, ГО "Інша Освіта", Всеукраїнський волонтерський освітній проект "CodeClubUA", обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Всеукраїнський освітній проект "TECHNIC.IN.UA"/РобоклубІФ та ГО "Д.О.М.48.24".
 
У перший день конференції керівники та провідні спеціалісти українських ІТ-компаній ознайомили присутніх з інформацією про стан справ на ринку освітніх послуг та, зокрема, ІТ-освіти. Також відбулося обговорення шляхів вдосконалення методів навчання ІТ-спеціальностей від шкільної лави до першого робочого місця в галузі.
 
Цільова аудиторія – методисти, відповідальні за викладання інформатики, учителі інформатики, які пройшли навчання за спецкурсом об’єктно-орієнтованого програмування та готують учнів до інтелектуальних змагань з інформатики, керівники гуртків технічного напряму позашкільних установ.
 
Сьогодні на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та обласної бібліотеки для дітей відбудеться серія майстер-класів та презентацій для методистів з ІКТ, з виховної роботи, вчителів інформатики, заступників директорів навчальних закладів, педагогів-організаторів, працівників позашкільних установ з питань неформальної освіти, а саме щодо розвитку у дітей проектного мислення і командної філософії у вирішенні прикладних задач, використання навчальних наборів для технічної освіти, порталів для ІТ-освіти, STEAM-освіти та програмування як частини освітньої стратегії та ін.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: