fbpx

В Івано-Франківську проходить семінар із реформування медсестринства

Здоров'я 17:56, 26.09, 2018

З ініціативи в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун вперше в Івано-Франківській області 26 вересня на базі обласної клінічної лікарні відбулася регіональна робоча зустріч «Реформування медсестринства в охороні здоров’я України. Адміністрування діяльності медичної сестри» за участю директора ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» Катерини Балабанової.

Протягом двох днів з представником МОЗ матимуть можливість поспілкуватися заступники головних лікарів з медсестринства, члени правління асоціації медичних сестер міста Івано-Франківська, а також головні та старші медичні сестри, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Перший день робочого візиту розпочався із привітання директора Івано-Франківського базового медичного коледжу Володимира Стасюка, експерта ДОЗ ОДА по роботі з молодшими медичними спеціалістами Наталії Ружило та голови асоціації медичних сестер закладів охорони здоров’я м. Івано-Франківська Галини Вариводи. Подальша зустріч розгорталася у форматі «живої» розмови. Упродовж кількох годин учасники дискусії порушили чимало важливих питань про розвиток та реформування медсестринства в Україні, кваліфікаційні вимоги до посад медсестер, про рекомендації до проекту змін ліцензійних вимог та умов акредитації закладів охорони здоров’я з урахуванням нових посад медсестер. Катерина Балабанова охоче вислухала усі думки і наголосила, що кожну із пропозицій буде розглянуто.

За словами Наталії Ружило, завершальним етапом візиту, 27 вересня, стане зустріч з керівниками та представниками педагогічних колективів Івано-Франківського базового медичного коледжу, Коломийського медичного коледжу ім. Івана Франка та медичного коледжу при Івано-Франківському національному медичному університеті, під час якої планується обговорення перспективних шляхів трансформації підготовки молодших спеціалістів медичного профілю в контексті реформування вищої освіти. Адже, на думку організаторів, окрім поліпшення умов праці середнього медичного персоналу необхідно звернути увагу на більш якісний та сучасний рівень освіти медичних сестер і розширення спектра їх повноважень. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: