fbpx

В Івано-Франківську проведуть Форум української молоді діаспори "Франківськ 2014"

Суспільство 19:06, 07.08, 2014

За участі заступника голови облдержадміністрації Сергія Адамовича відбулася робоча нарада з питань підготовки табору та Форуму Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій в селищі Ворохта та Івано-Франківську.

 

"17-28 серпня Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій планує проведення в Івано-Франківську Форуму української молоді діаспори "Франківськ 2014", в якому візьмуть участь представники української молоді з країн проживання діаспори, – розповів президент молодіжних організацій Світового конгресу українців Мирослав Гочак. – Цьогорічний ФУМД складатиметься з трьох частин: табір молоді діаспори, річні збори та конференція СКУМО, а також "Діаспора Фест". Планується, що у таборі візьмуть участь до 200 осіб, вік учасників 18-30 років. Табір буде навчально-розважального типу".

Участь у Форумі візьмуть працівники з галузі молодіжної політики, менеджери і організатори молодіжних проектів та ініціатив, представники світового українства, політичні, громадські і культурні діячі з України. У рамках заходу передбачається проведення тематичних сесій, круглих столів та засідань комісій.

"На сучасному етапі розвитку Української держави важливо ефективно використати капітал знань та можливостей діаспори, так само як це здійснюють в багатьох країнах світу, – зазначив заступник голови ОДА Сергій Адамович. – Для цього необхідно розробити механізми взаємодії зі співвітчизниками за кордоном на підставі як попереднього досвіду, так і нових тенденцій  у середовищі української діаспори, що потребують осмислення, вивчення та залучення до реалізації державотворчих завдань на українському внутрішньому та зовнішньому просторі".

Облдержадміністрація взяла на себе обов’язок частково забезпечити учасників форуму матеріально-технічними засобами. Окрім того, сформовано організаційні робочі групи для підготовки ФУМД.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: