fbpx

В Івано-Франківську провели акцію "День здоров'я"

10:27, 09.07, 2015

Днями в Івано-Франківську на перехресті вулиць Незалежності, Січових Стрільців та Вагилевича міська поліклініка №3 спільно з обласним фтизіопульмонологічним центром провели акцію "День здоров'я".

Такі акції проводяться четвертий рік поспіль та розраховані в основному на контингент людей, які з тієї чи іншої причини не відвідують медичні заклади.

Мета акцій – виявлення на ранніх стадіях таких захворювань як артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, туберкульоз, ВІЛ-інфекція та інші.

Мешканці міста мали змогу виміряти артеріальний тиск, визначити рівень глюкози в крові, пройти швидке тестування на ВІЛ-інфекцію та флюорографію органів грудної клітки, а також, при потребі, отримати консультацію терапевта.

За час проведення акції 166 особам виміряно артеріальний тиск, 50 – визначено вміст глюкози в крові, 24 – проведено швидке тестування на ВІЛ-інфекцію, 64 – проведена флюорографія органів грудної клітки.

Результати обстеження пацієнти отримували практично зразу ж. При виявленні патології – скеровувались на дообстеження в поліклініки за місцем проживання.

Потребуючі отримали дієтичні рекомендації для забезпечення здоров’я серця та судин, брошурки на тему "Здорове харчування при цукровому діабеті", "Що потрібно знати при туберкульозі".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: