fbpx

В Івано-Франківську провели олімпіаду з історії міста

Культура 16:07, 19.05, 2014

На базі міського Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери було проведено міську олімпіаду юних знавців історії міста Івано-Франківська серед вихованців закладів освіти обласного центру

Участь в олімпіаді брало 25 учнів із 24-х загальноосвітніх та одного позашкільного навчальних закладів м. Івано-Франківська.

Олімпіадні завдання здебільшого були складені на основі матеріалу навчального посібника «Мій Івано-Франківськ», який був рекомендований до вивчення науково-методичною радою Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Зміст завдань охоплював період історії розвитку нашого міста від 1662 до 2014 року: історичні джерела про виникнення та розвиток міста Івано-Франківська; відомості про відомих дослідників історії нашого міста; пам’ятки часів трипільської культури; розвиток промисловості на теренах міста; цікаві та знакові події в історії розвитку міста; знання про очільників м. Івано-Франківська.

Структура питань була тестовою та описовою. Також учасники творчо опрацьовували питання «Якби мене обрали міським головою міста Івано-Франківська».

Переважна більшість учасників належним чином підготувалась до олімпіади, показала високий та достатній рівень знань з історії рідного міста.

Переможцями олімпіади визнали:

 І місце:  

–          Кащій Світлану, ученицю 11 класу ЗШ №7 (вчитель Савченко Г. Й.);

–          Кушнір  Діану, ученицю 10-А класу ЗШ №25 (вчитель Атаманюк С. М.);

ІІ місце:

–          Дожджанюка  Ростислава, учня 8 класу ЗШ №6 (вчитель Сіщук О. П.);

–          Левенця Ігоря, учня 9-А класу СШ №11 (вчитель Хмелевська І. О.); 

–          Мельник Христину, ученицю 10-А класу ЗШ №18 (вчитель Гурик Т. Д.);

–          Онищук Софію-Богдану, ученицю 8 класу ПМЛ (вчитель Уварова Т. В.).

ІІІ місце:

– Оленюка  Ігоря, учня 8-Б класу ЗШ №13 (вчитель Гонтовий В. В.);

– Боднар Оксану, ученицю 8-Б класу НВК «Школа-гімназія №3» (вчитель Симончук О. Я);

– Дармограй Тетяну, ученицю 8-В класу ЗШ №10 (вчитель Кнежевіч Т. А.);

– Пасічник Оксану, ученицю 10-А класу ЗШ №2 (вчитель Роспопа Я. М);

– Баранника Владислава, учня 8-В класу ЗШ №15 (вчитель Шкіра Т. М.);

– Шевлюк Людмилу, ученицю 9-Б класу ЗШ №21 (вчитель Ткачук Г. І.).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: