fbpx

В Івано-Франківську провели семінар щодо проблем у сфері аутизму дітей

Суспільство 17:53, 09.11, 2015

У приміщенні Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар на тему "Проблеми та досягнення у сфері аутизму в світі та Україні".

У семінарі взяли участь завідувачі логопедичних пунктів, спеціалісти відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів), відповідальні за освіту дітей з особливими освітніми потребами, педагогічні працівники, які навчають дітей із розладами спектра аутизму, заступники директорів та практичні психологи загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування, батьки дітей-аутистів, представники громадської організації "Світанок-ІФ", науковці, студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, представники сфери охорони здоров’я та ЗМІ, інформує прес-служба ІФ ОДА.

Серед організаторів семінару – департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, громадська організація "Світанок-ІФ", Прикарпатський національний  університет імені Василя Стефаника, Інна Сергієнко – консул провідної європейської асоціації "Аутизм-Європа", засновник фонду допомоги дітям з синдромом аутизму "Дитина з майбутнім" та  Лариса Рибченко – директор Фонду "Дитина з майбутнім".

Захід був покликаний дати громадськості області більше інформації про проблему аутизму, закласти нові знання у вирішення щоденних питань у роботі з дітьми з розладами спектра аутизму. 

Інна Сергієнко, спілкуючись з аудиторією, ділилася досвідом щодо інтегрування дитини з аутизмом, вибору для неї правильної активності,  корисних занять, підходів, перетворення гри, творчості та спілкування на терапію. Консул передала не тільки досвід Всеукраїнського фонду допомоги дітям з синдромом аутизму в лобіюванні їх інтересів на державному рівні, а й напрацювання організації "Аутизм-Європа", що  допоможуть у нагальних проблемах фахівцям, які працюють з такими дітьми. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: